Mustafa Armağan'ın Türk düşmanlığı herkesçe bilinen bir gerçek.

Son olarak, Andımızın okullarda okunması yasağı, Danıştay 8. Dairesince kaldırılınca, Mustafa Armağan twiter hesabında, Andımıza karşı çıkıp yazarı Atatürk’ün Milli Eğitim Bakanı Reşit Galip’in Yahudi olduğunu, Rodos’ta Yahudi okulunda okuduğunu söyler. Her zamanki sahtelik içinde.

Masonlar, Türkiye’de Atatürkçüyüz diye ortada dolaşırlar.

Şimdi Atatürk düşmanı Mustafa Armağan ile Hür Masonların ilişkisine bakalım…

Kişisel Gözlemlerim

 

Sanırım 1992-93 yılıydı, Emin Çölaşan o zaman Hürriyet Gazetesinde yazıyordu, Hürriyet Ankara ofisi de Cinnah caddesinin başında. Çalıştığım firmanın ofisi Ankara da Cinnah caddesi üstünde, benim masam da pencere yanı. Emin Çölaşan, odamın pencere önünden geçerdi, etrafında  en az altı polis görevlisi, ellerinde otomatik silahlar, etrafa çevrili.

 

Kral havasıyla, elleri cebinde salına salına yürürdü. Çok rahatsız olurdum o görüntüden. Tam bir hazımsızlık ve saygısızlık.O dönemde böyle korunan bir gazeteci daha olduğunu sanmıyorum.

Uğur Mumcu tehdit altındaydı, hem de 1980’lerden beri. Kendisi yüzünden polisin yaşamını tehlikeye atmamak için koruma istememişti. Sonunda alçakça bir suikast ile öldürüldü. Bir çok benzer örneği var.

Ama Emin Çölaşan … kendi gözlerimle gördüğüm gibi! 

Hürol Taşdelen © 2018 / Web Tasarım : www.tornavida.net

Main Menu